TSRN 1-2450SM
TRACO POWER
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60773186
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TSRN-1SM |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Voltage - Input (Max) | 42V |
| Voltage - Input (Min) | 6.5V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 91.5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Remote On/Off, OTP, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.60"L x 0.37"W x 0.29"H(15.2mm x 9.3mm x 7.4mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 248
MOQ:4
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $16.186 |
| 40 - 199 | $15.934 |
| 200 - 399 | $15.429 |
| 400 - 1,999 | $15.092 |
| 2,000 - 3,999 | $15.05 |
| 4,000 - 7,999 | $15.025 |
| 8,000 - 15,999 | $14.974 |
| 16,000 - | $14.949 |



