LQH2MCN100K02L
MURATA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
包裝類型:cut tape
Management ID:st60765157
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH2 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 225mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 48MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.56Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0806(2016メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.063"W(2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 108,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.111 |
| 6,000 - 8,999 | $0.099 |
| 9,000 - 11,999 | $0.097 |
| 12,000 - | $0.095 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




