GRM32NF52A104ZA01L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st60764489
Date Code:2016
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 100 nF |
| Case/Package | 1210 |
| Case Code (Imperial) | 1210 |
| Case Code (Metric) | 3225 |
| Depth | 2.5 mm |
| Dielectric | Y5V |
| Height | 1.35 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 80 % |
| Voltage Rating | 100 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 746
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.562 |
| 50 - 99 | $0.40 |
| 100 - 299 | $0.334 |
| 300 - 499 | $0.29 |
| 500 - 999 | $0.281 |
| 1,000 - 3,999 | $0.274 |
| 4,000 - 4,999 | $0.269 |
| 5,000 - | $0.269 |



