LT1994IMS8#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st60764476
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Bandwidth | 70 MHz |
| Case/Package | MSOP |
| Common Mode Rejection Ratio | 55 dB |
| Gain Bandwidth Product | 70 MHz |
| Height | 860 µm |
| Input Bias Current | 45 µA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 2 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 6.3 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 21.5 mA |
| Max Supply Voltage | 12.6 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.1875 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.375 V |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 70 MHz |
| Number of Amplifiers | 1 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 14.8 mA |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Output Current per Channel | 85 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 69 dB |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 700 kΩ |
| Schedule B | 8542330000, 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Slew Rate | 65 V/µs |
| Voltage Gain | 100 dB |
| Width | 3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 24
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $11.912 |
| 3 - 3 | $8.116 |
| 4 - 4 | $7.642 |
| 5 - 8 | $7.357 |
| 9 - 9 | $6.851 |
| 10 - 19 | $6.787 |
| 20 - 29 | $6.503 |
| 30 - | $6.408 |



