EMV-160ADA470MF55G
NIPPON CHEMI-CON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st60763741
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 47 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 6.3 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 5.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tape & Reel |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,916
MOQ:2,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.095 |
| 20,000 - 99,999 | $0.093 |
| 100,000 - 199,999 | $0.093 |
| 200,000 - 999,999 | $0.093 |
| 1,000,000 - | $0.092 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



