MAX9947ETE+TGH7
MAXIM

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60698187
Date Code:22
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF transceivers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | TxRx |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
| Current - Receiving | 23mA~35mA |
| Current - Transmitting | 23mA~35mA |
| Frequency | 2.176MHz |
| Power - Output | 12dBm |
| RF Family/Standard | AISG |
| Data Rate (Max) | 115.2kbps |
| Protocol | 2.176 ,AISG |
| Modulation | OOK |
| Operating Temperature Range | -40°C~105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TQFN(3x3) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 285
MOQ:2
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $49.178 |
| 20 - 99 | $48.244 |
| 100 - 199 | $47.777 |
| 200 - 999 | $47.497 |
| 1,000 - 1,999 | $46.937 |
| 2,000 - 3,999 | $46.657 |
| 4,000 - 7,999 | $46.564 |
| 8,000 - | $46.489 |



