BSP762T
INFINEON

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
包裝類型:cut tape
Management ID:st60698031
Date Code:17
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power distribution switches |
| Manufacturer | INFINEON |
| Series | Classic PROFET |
| Switch Type | High-Side |
| Number of outputs (ratio Input: Output) | 1 |
| Rds On (Typ) | 100 mOhms@Tj=25°C |
| Built in Switch | 有り |
| Current Limit | 10.0 A |
| Operating voltage | 5 ~ 34 V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | PG-DSO-8 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 240
MOQ:19
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 19 - 189 | $4.933 |
| 190 - 949 | $4.824 |
| 950 - 1,899 | $4.75 |
| 1,900 - 9,499 | $4.694 |
| 9,500 - 18,999 | $4.667 |
| 19,000 - 37,999 | $4.656 |
| 38,000 - 75,999 | $4.649 |
| 76,000 - | $4.644 |




