ADL5500ACBZ-P7
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60697998
Date Code:19
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular CDMA2000 W-CDMA |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
| Input Range | -18.5dBm~6dBm |
| Frequency | 100MHz~6GHz |
| Accuracy | ±0.1dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4-WLCSP(0.96x0.96) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 95
MOQ:6
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $16.876 |
| 60 - 299 | $16.502 |
| 300 - 599 | $16.129 |
| 600 - 2,999 | $16.054 |
| 3,000 - 5,999 | $16.035 |
| 6,000 - 11,999 | $15.998 |
| 12,000 - 23,999 | $15.97 |
| 24,000 - | $15.951 |



