TSR 1-2450
TRACO POWER
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
包裝類型:stick/tube
Management ID:st60696874
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TSR 1 |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 6.5V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 94% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | L0.46" x W0.30" x H0.40" (11.7mm x 7.5mm x 10.1mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,604
MOQ:8
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $8.135 |
| 80 - 399 | $8.009 |
| 400 - 799 | $7.673 |
| 800 - 3,999 | $7.606 |
| 4,000 - 7,999 | $7.567 |
| 8,000 - 15,999 | $7.555 |
| 16,000 - 31,999 | $7.529 |
| 32,000 - | $7.521 |




