P2600SALRP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st60689148
Date Code:2012
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 35 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Peak Pulse Current | 45 A |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
| Switching Voltage | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 220 V |
| Weight | 95.991485 mg |
| Width | 3.94 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,238
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1.769 |
| 10 - 49 | $1.23 |
| 50 - 99 | $0.751 |
| 100 - 299 | $0.692 |
| 300 - 499 | $0.652 |
| 500 - 999 | $0.644 |
| 1,000 - 1,999 | $0.638 |
| 2,000 - | $0.635 |



