RCER71H104K0A2H03B
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
包裝類型:bulk
Management ID:st60689134
Date Code:2015+
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RCE |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.142"L x 0.098"W(3.60mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Package / Case | Radial |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 190
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1.068 |
| 10 - 49 | $0.74 |
| 50 - 99 | $0.27 |
| 100 - 299 | $0.211 |
| 300 - 499 | $0.172 |
| 500 - 999 | $0.164 |
| 1,000 - 1,999 | $0.158 |
| 2,000 - | $0.156 |




