BLM21PG221SH1D
文件
商品說明
| Category | Filters Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | BLM21P |
| Impedance per frequency | 220 Ohms@100MHz |
| Rated current | 2 A |
| DC resistance (DCR) | 45 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 1.05 mm(0.041inch) |
| Size / Dimension | 0.079inch(L)x0.049inch(W)(2.00mmx1.25mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 4,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.056 |
| 8,000 - 11,999 | $0.05 |
| 12,000 - 15,999 | $0.049 |
| 16,000 - | $0.048 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




