UPL1V102MHH
NICHICON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60489814
Date Code:00
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Capacitance | 1 mF |
| Case/Package | Aluminum |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 14,400
MOQ:125
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 125 - 1,249 | $0.741 |
| 1,250 - 6,249 | $0.714 |
| 6,250 - 12,499 | $0.707 |
| 12,500 - 62,499 | $0.701 |
| 62,500 - 124,999 | $0.70 |
| 125,000 - 249,999 | $0.697 |
| 250,000 - | $0.696 |
| - | - |



