TLV320AIC14CDBT
Texas Instruments

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60487950
Date Code:05
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | TSSOP |
| Contact Plating | Gold |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | 2-Wire, I2C, Serial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 6 days ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 1.1 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of D/A Converters | 1 |
| Number of Pins | 30 |
| Radiation Hardening | No |
| Resolution | 2 B |
| Sampling Rate | 104 ksps |
| Signal to Noise Ratio (SNR) | 84 dB |
| Thickness | 1 mm |
| Weight | 97.49401 mg |
| Width | 4.4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 20
MOQ:2
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $52.077 |
| 20 - 99 | $51.143 |
| 100 - 199 | $50.676 |
| 200 - 999 | $50.396 |
| 1,000 - 1,999 | $49.836 |
| 2,000 - 3,999 | $49.555 |
| 4,000 - 7,999 | $49.462 |
| 8,000 - | $49.387 |



