SN74LVC1T45QDCKRQ1
Texas Instruments

RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60484041
Date Code:22
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | 3-state/Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 420Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-70-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 115
MOQ:66
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 66 - 659 | $1.418 |
| 660 - 3,299 | $1.389 |
| 3,300 - 6,599 | $1.352 |
| 6,600 - 32,999 | $1.345 |
| 33,000 - 65,999 | $1.342 |
| 66,000 - 131,999 | $1.339 |
| 132,000 - 263,999 | $1.335 |
| 264,000 - | $1.334 |



