NLCV32T-2R2M-PF
TDK

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60472206
Date Code:07
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLCV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 770mA |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 7.96MHz |
| Frequency - Self Resonant | 68MHz |
| Q @ Freq | 10 @ 7.96MHz |
| DC Resistance (DCR) | 169mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,000
MOQ:273
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 273 - 2,729 | $0.339 |
| 2,730 - 13,649 | $0.338 |
| 13,650 - 27,299 | $0.33 |
| 27,300 - 136,499 | $0.325 |
| 136,500 - 272,999 | $0.321 |
| 273,000 - 545,999 | $0.32 |
| 546,000 - 1,091,999 | $0.319 |
| 1,092,000 - | $0.319 |



