MAX7301ATL+T
MAXIM

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60465087
Date Code:15
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs I/O expanders |
| Manufacturer | MAXIM |
| Output Type | Push-Pull |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Current - Output Source/Sink | 4.5mA/10mA |
| Interrupt Output | Yes |
| Clock Frequency | 26 MHz |
| Number of I/O | 28 |
| Interface | SPI |
| Product Overview | IC XPNDR 26MHZ SPI 40TQFN |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 40-TQFN(6x6) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 60
MOQ:4
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $28.067 |
| 40 - 199 | $27.787 |
| 200 - 399 | $27.227 |
| 400 - 1,999 | $26.854 |
| 2,000 - 3,999 | $26.807 |
| 4,000 - 7,999 | $26.779 |
| 8,000 - 15,999 | $26.723 |
| 16,000 - | $26.695 |



