MAX44284FAUT+TG103
MAXIM

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60464926
Date Code:20
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | MAXIM |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Voltage - Input Offset | 10 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.7 V |
| Current - Input Bias | 80 nA |
| Current - Supply | 21 μA |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-23-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 140
MOQ:14
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14 - 139 | $6.777 |
| 140 - 699 | $6.564 |
| 700 - 1,399 | $6.489 |
| 1,400 - 6,999 | $6.433 |
| 7,000 - 13,999 | $6.417 |
| 14,000 - 27,999 | $6.405 |
| 28,000 - 55,999 | $6.396 |
| 56,000 - | $6.388 |



