LTC6102HMS8#PBF
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60460229
Date Code:19
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Bandwidth | 200 kHz |
| Case/Package | MSOP |
| Gain Bandwidth Product | 200 kHz |
| Input Bias Current | 60 pA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 3 µV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 60 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4 V |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 140 kHz |
| Number of Amplifiers | 1 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 420 µA |
| Output Current per Channel | 1 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 120 dB |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 50
MOQ:5
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $18.512 |
| 50 - 249 | $17.952 |
| 250 - 499 | $17.578 |
| 500 - 2,499 | $17.503 |
| 2,500 - 4,999 | $17.447 |
| 5,000 - 9,999 | $17.419 |
| 10,000 - | $17.394 |
| - | - |



