H7EC-NV-B
OMRON

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60454438
Date Code:12
文件
商品說明
| Approvals | CE, CSA, UL |
| Depth | 48.5 mm |
| Direction | Up |
| Display Type | LCD |
| Height | 37 mm |
| Housing Color | Black |
| Lead Free | Contains Lead |
| Logic Function | Counter |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Flush , Panel |
| Number Of Characters Per Row | 8 |
| Output Type | Digital |
| Power Consumption | 300 mW |
| Ratings | IP66 |
| Reset | External, Front Panel |
| Termination | Screw |
| Voltage | 3 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $527.342 |
| 10 - 49 | $524.54 |
| 50 - 99 | $523.607 |
| 100 - 499 | $522.86 |
| 500 - 999 | $522.299 |
| 1,000 - | $521.75 |
| - | - |
| - | - |




