GRM32EC80E227ME05L
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60454137
Date Code:21
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 220 μF |
| Voltage - Rated | 2.5 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,000
MOQ:46
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 46 - 459 | $2.035 |
| 460 - 2,299 | $2.025 |
| 2,300 - 4,599 | $1.969 |
| 4,600 - 22,999 | $1.941 |
| 23,000 - 45,999 | $1.932 |
| 46,000 - 91,999 | $1.925 |
| 92,000 - 183,999 | $1.916 |
| 184,000 - | $1.913 |




