GRM1885C1H220JA01D
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60454038
Date Code:07
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 22 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 790
MOQ:790
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 790 - 7,899 | $0.117 |
| 7,900 - 39,499 | $0.116 |
| 39,500 - 78,999 | $0.111 |
| 79,000 - 394,999 | $0.111 |
| 395,000 - 789,999 | $0.111 |
| 790,000 - 1,579,999 | $0.11 |
| 1,580,000 - | $0.11 |
| - | - |



