D4N-4F22
OMRON

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60447366
Date Code:19
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Current Rating | 10 A |
| Contact Voltage Rating (AC) | 240 V |
| Current Rating | 2.5 A |
| Electrical Life | 300 kcycles |
| Height | 57.5 mm |
| Introduction Date | 2008-12-18 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 7 months ago) |
| Max Current Rating | 2.5 A |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 15 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Operating Force | 5 N |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Sealable | IP67 |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | 3PST |
| Voltage Rating (AC) | 120 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $266.472 |
| 10 - 49 | $263.671 |
| 50 - 99 | $262.737 |
| 100 - 499 | $262.27 |
| 500 - 999 | $261.99 |
| 1,000 - 1,999 | $261.67 |
| 2,000 - 3,999 | $261.243 |
| 4,000 - | $260.982 |



