CRCW20100000Z0EF
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60444224
Date Code:07
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 2010 |
| Case Code (Imperial) | 2010 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 2.5 mm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 700 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 750 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 750 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 0 Ω |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 400 V |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
| Weight | 25.486221 mg |
| Width | 2.4892 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,555
MOQ:834
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 834 - 8,339 | $0.111 |
| 8,340 - 41,699 | $0.11 |
| 41,700 - 83,399 | $0.106 |
| 83,400 - 416,999 | $0.105 |
| 417,000 - 833,999 | $0.105 |
| 834,000 - 1,667,999 | $0.105 |
| 1,668,000 - | $0.105 |
| - | - |



