CRCW12065K49FKEA
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60443908
Date Code:20
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 1.6 mm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 5.49 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Weight | 10.007382 mg |
| Width | 1.6002 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.031 |
| 30,000 - 149,999 | $0.03 |
| 150,000 - 299,999 | $0.03 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.029 |
| 1,500,000 - | $0.029 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



