CFS1/4CT26A103J
KOA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
包裝類型:ammo pack
Management ID:st60437059
Date Code:21
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Composition | Carbon Film |
| Height | 1.9 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 10 kΩ |
| Temperature Coefficient | 0 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,000
MOQ:600
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 600 - 5,999 | $0.154 |
| 6,000 - 29,999 | $0.151 |
| 30,000 - 59,999 | $0.146 |
| 60,000 - 299,999 | $0.146 |
| 300,000 - 599,999 | $0.146 |
| 600,000 - 1,199,999 | $0.145 |
| 1,200,000 - | $0.145 |
| - | - |



