BFP450E-6327
INFINEON

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60433431
Date Code:0424
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOT-343 |
| Collector Base Voltage (VCBO) | 15 V |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 5 V |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 4.5 V |
| Continuous Collector Current | 100 mA |
| Current Rating | 100 mA |
| Element Configuration | Single |
| Emitter Base Voltage (VEBO) | 1.5 V |
| Frequency | 24 GHz |
| Gain | 15.5 dB |
| Gain Bandwidth Product | 24 GHz |
| Height | 900 µm |
| hFE Min | 60 |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Breakdown Voltage | 5 V |
| Max Collector Current | 170 mA |
| Max Frequency | 24 GHz |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 450 mW |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Polarity | NPN |
| Power Dissipation | 450 mW |
| Transition Frequency | 24 GHz |
| Voltage Rating (DC) | 4.5 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,395
MOQ:79
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 79 - 789 | $1.172 |
| 790 - 3,949 | $1.158 |
| 3,950 - 7,899 | $1.12 |
| 7,900 - 39,499 | $1.113 |
| 39,500 - 78,999 | $1.109 |
| 79,000 - 157,999 | $1.107 |
| 158,000 - 315,999 | $1.103 |
| 316,000 - | $1.102 |



