ADUM7223ACCZ-RL7
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60431203
Date Code:22
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LGA |
| Data Rate | 1 Mbps |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 4 A |
| Max Output Voltage | 18 V |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Pins | 13 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Propagation Delay | 68 ns |
| Schedule B | 8543709655, 8543709655|8543709655|8543709655|8543709655|8543709655 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 65
MOQ:7
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - 69 | $13.554 |
| 70 - 349 | $13.314 |
| 350 - 699 | $12.941 |
| 700 - 3,499 | $12.866 |
| 3,500 - 6,999 | $12.834 |
| 7,000 - 13,999 | $12.81 |
| 14,000 - 27,999 | $12.782 |
| 28,000 - | $12.762 |



