ADG3233BRMZ
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60431016
Date Code:16
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Level translators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Channels per Circuit | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 10Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Features | Bypass Circuit |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 70
MOQ:19
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 19 - 189 | $4.933 |
| 190 - 949 | $4.824 |
| 950 - 1,899 | $4.75 |
| 1,900 - 9,499 | $4.694 |
| 9,500 - 18,999 | $4.667 |
| 19,000 - 37,999 | $4.656 |
| 38,000 - 75,999 | $4.649 |
| 76,000 - | $4.644 |




