MAX5987AETE+T
MAXIM
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49411182
Date Code:1823+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs PoE(Power over Ethernet) controller |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | Controller (PD)/DC/DC |
| Voltage - Supply | 8.7V ~ 60V |
| Current - Supply | 3.6 mA |
| Power - Max | 6.49 W |
| Number of Channels | 1 |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Product Overview | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 16TQFN |
| Standards | 802.3af(PoE) |
| Auxiliary Sense | Yes |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TQFN(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



