MAX5980GTJ+T
MAXIM
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49411177
Date Code:20+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs PoE(Power over Ethernet) controller |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | Controller (PSE) |
| Voltage - Supply | 32V ~ 60V |
| Current - Supply | 5 mA |
| Power - Max | 70 W |
| Number of Channels | 4 |
| Internal Switch(s) | No |
| Product Overview | IC POE CNTRL 4 CHANNEL 32TQFN |
| Standards | 802.3at(PoE+)/802.3af(PoE) |
| Auxiliary Sense | No |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 32-TQFN(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



