LT5546EUF#PBF
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49409253
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Bandwidth | 460 MHz |
| Case/Package | QFN |
| Height | 750 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Frequency | 500 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 34 mA |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Noise Figure | 7.8 dB |
| Nominal Supply Current | 24 mA |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Current | 24 mA |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| P1dB | -10 dBm |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 750 µm |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



