LQM31PNR47M00L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49408749
Date Code:2046+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM31 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 1.4A |
| Inductance | 470 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 80MHz |
| DC Resistance (DCR) | 87.5mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



