2-320665-1
TE CONNECTIVITY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49407637
Date Code:17
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Body Material | Copper |
| Body Plating | Tin |
| Color | Red |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 7.54 mm |
| ELV | Compliant |
| Gender | Female |
| Government Qualified | No |
| Heavy Duty | No |
| Insulated Wire Support | Yes |
| Insulation | Insulated |
| Insulation Diameter | 3.556 mm |
| Insulation Material | Vinyl |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Material | Copper |
| Mount | Free Hanging |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Sealable | No |
| Stud Diameter | 3.68 mm |
| Stud Size | M3.5 |
| Terminal Material | Copper |
| Termination | Crimp |
| Thickness | 790 µm |
| Tongue Thickness | 790 µm |
| Voltage Rating | 600 V |
| Voltage Rating (DC) | 600 V |
| Width | 7.54 mm |
| Wire/Cable Diameter | 3.56 mm |
| Wire Gauge (Max) | 22 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 16 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,550
MOQ:137
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 137 - 1,369 | $0.679 |
| 1,370 - 6,849 | $0.656 |
| 6,850 - 13,699 | $0.649 |
| 13,700 - 68,499 | $0.643 |
| 68,500 - 136,999 | $0.642 |
| 137,000 - 273,999 | $0.639 |
| 274,000 - | $0.638 |
| - | - |



