LDC1314RGHR
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49406537
Date Code:19+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Ambient Temperature Range High | 125 °C |
| Contact Plating | Copper, Tin |
| Height | 800 µm |
| Interface | I2C |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 days ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 2.1 mA |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Inputs | 4 |
| Number of Pins | 16 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resolution | 1.5 B |
| Sampling Rate | 13.3 ksps |
| Supply Type | Single |
| Thickness | 750 µm |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



