046701.5NR
LITTELFUSE

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49405740
Date Code:09
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Thermoplastic |
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 1.5 A |
| Depth | 810 µm |
| Fuse Current | 1.5 A |
| Height | 304.8 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 107.4 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 38.5 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 32 V |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 813 µm |
| Working Voltage | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,985
MOQ:43
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 43 - 429 | $2.159 |
| 430 - 2,149 | $2.141 |
| 2,150 - 4,299 | $2.085 |
| 4,300 - 21,499 | $2.057 |
| 21,500 - 42,999 | $2.048 |
| 43,000 - 85,999 | $2.042 |
| 86,000 - 171,999 | $2.032 |
| 172,000 - | $2.029 |



