HMC596LP4ETR
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49402883
Date Code:1718+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 5 V |
| Test Frequency | 3 GHz |
| Frequency Range | 200MHz ~ 3GHz |
| Circuit | 4x2 Matrix |
| IIP3 | 27dBm |
| P1dB | 22dBm |
| Insertion Loss | 7.5dB |
| Isolation | 40dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 24-QFN(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



