HMC1055LP2CETR
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49402776
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | WiMax, WLAN |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 1.2V ~ 5V |
| Test Frequency | 4 GHz |
| Frequency Range | 0Hz ~ 4GHz |
| Circuit | SPST |
| IIP3 | 63dBm |
| Topology | Reflective |
| Insertion Loss | 1.8dB |
| Isolation | 28dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-LFCSP(2x2) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



