HMC1020LP4ETR
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49402771
Date Code:19+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Input Range | -65dBm~7dBm |
| Frequency | 0Hz~3.9GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 0HZ-3.9GHZ 24QFN |
| Accuracy | ±1dB |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 24-QFN(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



