CY7C1041DV33-10ZSXI
CYPRESS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
包裝類型:tray
Management ID:st49397894
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Access Time | 10 ns |
| Address Bus Width | 18 b |
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Case/Package | TSOP |
| Density | 4 Mb |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 1.194 mm |
| Interface | Parallel |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 90 mA |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | SRAM |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 90 mA |
| Number of Pins | 44 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Words | 256000 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Termination | SMD/SMT |
| Width | 10.26 mm |
| Word Size | 16 b |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



