CRCW20100000Z0EF
VISHAY
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49397434
Date Code:17+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 2010 |
| Case Code (Imperial) | 2010 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 2.5 mm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 700 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 750 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 750 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 0 Ω |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 400 V |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
| Weight | 25.486221 mg |
| Width | 2.4892 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



