BD5238G-TR
ROHM
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
包裝類型:cut tape
Management ID:st49394615
Date Code:1621+
文档
商品說明
| Accuracy | 1 % |
| Case/Package | SSOP |
| Height | 1.1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Power Dissipation | 540 mW |
| Max Reset Threshold Voltage | 3.838 V |
| Max Supply Voltage | 10 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Reset Threshold Voltage | 3.762 V |
| Min Supply Voltage | 950 mV |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Monitored Inputs | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Operating Supply Current | 950 nA |
| REACH SVHC | Unknown |
| Reset | Active Low |
| Threshold Voltage | 3.8 V |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Watchdog Timer | No |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




