B1101UCLRP
LITTELFUSE
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49393337
Date Code:16+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 50 pF |
| Case/Package | SOIC |
| Current Rating | 50 A |
| Hold Current | 100 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Radiation Hardening | No |
| Voltage Rating | 4 V |
| Working Voltage | 4 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



