ADSP-21489KSWZ-5B
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49390919
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs DSP |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | Floating point |
| Voltage - I/O | 3.30 V |
| Voltage - Core | 1.10 V |
| Interface | EBI/EMI/DAI/I2C/SPI/SPORT/UART/USART |
| On-Chip RAM | 5Mbit |
| Clock Rate | 450MHz |
| Non-Volatile Memory | External |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 176-LQFP-EP(24x24) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



