ADL5904ACPZN-R7
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49390375
Date Code:2021+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Supply | 3.3 V |
| Input Range | -30dBm~15dBm |
| Frequency | 0Hz~6GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 0HZ-6GHZ 16LFCSP |
| Accuracy | ±1dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-LFCSP(3x3) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



