ADL5501AKSZ-R7
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49390364
Date Code:2012+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
| Input Range | -18dBm~6dBm |
| Frequency | 50MHz~6GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 50MHZ-6GHZ SC70-6 |
| Accuracy | ±1dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-70-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



