ADF4154BRUZ-RL7
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49390148
Date Code:2021+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Clock PLL Frequency synthesizer |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | Fractional-N Synthesizer (RF) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.3V |
| Ratio - Input:Output | 2:01 |
| Input | CMOS/TTL |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
| Output | Clock |
| Frequency - Max | 4GHz |
| Number of Circuits | 1 |
| PLL | Yes |
| Divider/Multiplier | No/Yes |
| Product Overview | IC FRACT N SYNTH 16TSSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



