AD8676BRZ-REEL7
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49389757
Date Code:2022+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 12 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Current - Input Bias | 2 nA |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Current - Supply | 2.7 mA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 10 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 2.5 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



