0473.375MAT1L
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UR |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 375 mA |
| Diameter | 3.43 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1.755 Ω |
| Schedule B | 8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040|8536100040|8536100040 |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




