0451015.MRL
LITTELFUSE
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
包裝類型:cut tape
Management ID:st49386314
Date Code:21+
文件
商品說明
| Body Material | Ceramic |
| Current Rating | 15 A |
| Diameter | 2.69 mm |
| Fuse Current | 15 A |
| Height | 2.94 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Cut Tape |
| Resistance | 3.7 mΩ |
| Voltage Rating | 65 V |
| Voltage Rating (AC) | 65 V |
| Voltage Rating (DC) | 65 V |
| Width | 6.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




